Football Superstar

Football Superstar oyununda dünyanın en iyi futbolcusu olabilirsiniz.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut43.33 MB
  • Sürüm1.2.5
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciScott Baillie
Football Superstar indir; Football Superstar, spor oyunları kategorisinde yer alan gelişmişlik düzeyi oldukça yüksek bir futbol oyunudur.

Football Superstar, spor oyunları kategorisinde yer alan gelişmişlik düzeyi oldukça yüksek bir futbol oyunudur. Futbol delisi olduğunuzu düşünüyorsanız Football Superstar mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz Dünyanın en iyi futbolcusu olmak için ne kadar yetenekli olduğunuzu öğrenmek için bu son derece iyi bir oyundur. Oyunda üstün futbol yeteneklerinizi kullanarak lig maçlarında kendinizi gösterin. Yüksek kadrolara geçiş yaparak daha da başarılı olmaya hak kazanın.

Futbol Superstar hızlı refleksler yerine karakter gelişimi üzerinde duruluyor. Karakterinizi kendi stratejileriniz doğrultusunda geliştirerek saha içerisinde başarılı taktikler doğrultusunda hamle yapmasını sağlayacaksınız. Oyuna ilk profesyonel kontratını arayan ve emekli olana kadar 14 yaşında bir çocuk olarak başlarsınız. Arada olan başarılar ve düşüşler size kalmış bir durumdur. Geniş bir yaşam boyunca futbol kariyerinizi parlatmaya çalışacaksınız.

Deneyim kazandıkça, pozisyonunuza ve oyun tarzınıza uyan yetenekleri yükseltebilirsiniz. Belki dünya standartlarında bir kanat oyuncusu olmak için hız, top sürme ve geçişe odaklanıyorsunuz veya belki de gücü, mücadeleyi ve savunma amaçlı bir güç merkezi olmayı hedefliyorsunuz? Bu seçimler tamamen sizin stratejiniz doğrultusunda değişiklik gösterecektir. Bu sebeple futbolcunuzu geliştirmek için kendi özgün stratejileriniz doğrultusunda hareket edin. Yeşil sahanın yenilmez oyuncusu olmak hiç de kolay olmayacak.

Bu muhteşem futbol oyununda rakiplerinizden daha üstün bir performans sergileyerek hanenize başarı puanlarını yazdıracaksınız. İtibarınız geliştikçe, daha büyük ve daha iyi kulüpler sizi imzalamaya çalışacaktır. Şu anki kulübünüze sadık kalıyor musunuz yoksa yeni otlaklara mı gidiyorsunuz? Para için mi hareket ediyorsunuz yoksa favori kulübünüz için mi işaret ediyorsunuz? Bu sorular karşısında karar vermek tamamen size kalmıştır. Adı ün yapmış olan takımların sizi keşfetmesini isterseniz karşılaşmalardaki performansınızı artırarak ilerleme kat edin.

Nerede olursanız olun eşsiz bir futbol deneyimi yaşamanızı sağlayan Football Superstar mobil oyununda karşınıza zorlu rakipler çıkacaktır. Sadece bir oyuncudan daha fazlası olmanıza yardımcı olacak ajanları, koçları ve diğer çeşitli kişileri işe alın. Daha fazla nakit para ya da çeşitli ciro anlaşmalarına kapı açarak daha pazarlanabilir hale getirmek için bir stilist almak için mülk veya işletmelere yatırım yapın. Kazandığınız paraları doğru yatırımlarda değerlendirmek için saha araştırması yapın. Para kazandıkça kendinizi geliştirecek daha fazla öge satın alabilirsiniz.

Zenginleştirilmiş öge seçimi desteği sayesinde Football Superstar mobil oyununda sizi zorlu bir kariyer mücadelesi bekliyor. Kazancınızı ve kariyerinizi artırmak için stratejik futbolcu yeteneklerinizi kullanarak ilerleme kat edeceksiniz. Oyunda ilk etapta güçsüz bir şekilde ilerleyeceksiniz. Fakat daha sonra başarı ödüllerini ele geçirdiğiniz taktirde daha başarılı bir futbolcu olmaya hak kazanacaksınız. Böylelikle yeşil saha içerisinde rakiplerinize karşı eşsiz bir performans sergileyin ve daha üst kademelerde oynamaya hak kazanın. Eşsiz bir futbol deneyimi sizi bekliyor.

Football Superstar indir